Syrop do granity Granita SIORBET

Pyszne i zdrowe syropy do granity o różnych smakach to propozycja, która jest szczególnie atrakcyjna nie tylko latem. Dowiedz się, dlaczego Granita SIORBET to produkt wyróżniający się na rynku i godny większego zainteresowania. Jest to oferta skierowana zarówno do właścicieli kawiarni, restauracji czy lodziarni, jak i do osób prywatnych.

Do produkcji granity i nie tylko

Koncentrat Granita SIORBET idealnie sprawdza się jako kluczowy składnik sycylijskiego deseru, czyli granity. Choć do tradycyjnej granity wykorzystuje się lód pochodzący ze zboczy wulkanu Etna lub okolicznych gór, to nie trzeba wcale jechać po niego na Sycylię, by rozkoszować się pysznym smakiem deseru. Dzięki koncentratowi przygotowanemu specjalnie dla najbardziej wymagających smakoszy, Twoja granita po prostu nie może się nie udać!

To, co wyróżnia ten koncentrat, wiąże się z jego uniwersalnością. Znakomicie sprawdza się on nie tylko wtedy, gdy chce się przyrządzić granitę, ale też używa się go do produkcji lodów, sorbetów, napojów mrożonych, a także slush-ice. Potrzebna jest tylko odpowiedni sprzęt – primulator, granitor bądź maszyna slush-ice, by szybko sporządzić pyszny i efektownie prezentujący się deser.

Praktyczne opakowanie i wydajność

Przekonaj się, że opłaca się zainwestować w ten syrop – koncentrat jest niezwykle wydajny! Zawartość pięciolitrowego pojemnika z rączką wystarcza na długi czas. Z 5 litrów Granity SIORBET można sporządzić około 175 kubków lodów po 200 mililitrów!

Jeśli chcesz sprzedawać desery przygotowane na bazie tego syropu, na pewno szybko przekonasz się, że opłacało się postawić właśnie na ten produkt. 1 litr granity powinien przypadać na 7 lub 9 litrów wody. To największa dostępna wydajność na rynku!

Pyszny, wyrazisty w smaku deser

Granita SIORBET to różne smaki do wyboru – malina, limonka, truskawka, liczi, ananas i jagoda to tylko niektóre warianty syropu. A jest ich znacznie więcej! Jeśli przyrządzony deser będzie miał zalecane proporcje, to na pewno będzie smakował pysznie i intensywnie. Trudno odmówić sobie takich smakołyków!

Oferowane syropy do granity to coś, co sprawi, że chwile beztroskiego relaksu będą jeszcze przyjemniejsze. Znakomity smak i intensywny, zachęcający kolor granity czy lodów na bazie granita Siorbet skuszą każdego – zachwycają one nawet najbardziej wybredne osoby!