Vitapol – zdrowe soki i konfitury

Droga do osiągnięcia zdrowej sylwetki wymaga pewnych ograniczeń. Restrykcyjne diety często powodują efekt jo-jo. Zawsze warto sięgać po produkty znane i cenione za swoje prozdrowotne właściwości, takie jak choćby kiszona kapusta, ogórki, czy maliny. Polskie warzywa i owoce znane są ze swoich witamin, minerałów, ale także za pozytywny wpływ na sylwetkę.

Droga do wymarzonej sylwetki:

Walka o lepsze samopoczucie i zdrową sylwetkę to ciężka droga, ale nie musi oznaczać samych wyrzeczeń. Vitapol – producent zdrowej żywności w swoim asortymencie ma wiele produktów, które znane są ze wspierania odporności, ale także tych bardziej dietetycznych. Mnogość przetworów owocowych i warzywnych ma pozytywny wpływ na zdrowie.

Przetwory owocowe w wersji zdrowszej:

Warzywa i owoce pełne są witamin i minerałów, ale także zdrowego i potrzebnego błonnika, który wpływa na układ trawienny. Polskie warzywa i owoce w przetworach zachowują swoje właściwości zimą, kiedy na sklepowych półkach braknie świeżych produktów. Vitapol – producent zdrowej żywności oferuje zdrowe produkty, które można w łatwy sposób wykorzystać do każdego posiłku jak i przekąsek.

Dobry producent zdrowej żywności:

Dobry producent zdrowej żywności posiada w swoim asortymencie szeroki wybór produktów dopasowanych do potrzeb klientów. Przetwory warzywne stanowią doskonałą bazę do zup i zdrowych sałatek, zaś owoce stanowią podstawę deserów, ale i dodatek do na przykład naleśników na słodko, tart czy innych ciast. Konfitury niskosłodzone świetnie wpasują się w dietę osób, które pragną zrzucić nadprogramowe kilogramy. Podobnie jak konfitury i inne przetwory owocowe, można wykorzystać soki, które zastąpią słodkie napoje i soki które dosładzane są słodzikami. Naturalne owoce i rośliny takie jak bez, malina, lipa czy żurawina znane są ze swoich właściwości, które warto wykorzystywać na co dzień, podobnie jak i warzywa, zwłaszcza te kiszone. Vitapol poza polskimi produktami w swojej ofercie ma także koreańską wersję kiszonej kapusty pekińskiej – kimchi, które znane jest na całym świecie nie tylko z pikantnego smaku, ale i dobroczynnego wpływu na cały organizm.

Sklepowe półki uginają się pod ciężarem produktów. Część z nich sygnowana jest jako ekologiczna i zdrowsza wersja – zawsze warto dokładnie czytać etykietę i wybierać sprawdzonych producentów, którzy od lat budowali swoją markę i stale wzbogacają swój asortyment. Zdrowe produkty pasują dla osób na diecie, ale tak naprawdę powinny stanowić podstawę diety każdego człowieka. Zdrowe ciało to także lepsze samopoczucie, mniejsza waga i co za tym idzie mniejsze ryzyko groźnych chorób takich jak nadciśnienie czy cukrzyca.

Artykuł powstał we współpracy Vitapol – producent zdrowej żywności