Jak zatroszczyć się o owoce w transporcie? – Skrzynki na jabłka

Jabłko to jeden z najsmaczniejszych owoców o wyjątkowych wartościach odżywczych. Niestety jest to także produkt z punktu widzenia inwestorów również nietrwały, który wymaga na każdym etapie dystrybucji odpowiedniej opieki. Dlatego powstały skrzynie na jabłka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o wyjątkowych walorach.

Wytrzymałe i higieniczne tworzywo sztuczne

Skrzynie na jabłka z tworzywa sztucznego to produkt, który odznacza się znacznie lepszą żywotnością niż skrzynki na jabłka wyprodukowane z drewna. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne odporne jest na różnorodne czynniki zewnętrzne, w tym również uszkodzenia mechaniczne. Ponadto materiał nie absorbuje wody, dzięki czemu nie zmieniają się jego parametry skrzynek na jabłka, co odgrywa ważną rolę w procesach logistycznych.

Tym samym w skrzyniopaletach na jabłka panują higieniczne warunki, a owoce są w zdecydowanie mniejszym stopniu narażone na rozwój pleśni i grzybów, które przyczyniają się do szybszego dojrzewania owoców i tym samym gnicia i psucia się. Ażurowe otwory w ściankach zapewniają właściwą wentylację, a gładka struktura ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Możliwość składania i sztaplowania

Skrzyniopalety na jabłka to produkty, które usprawniają procesy logistyczne i generują oszczędności. Dzieje się to między innymi dzięki standardowym i uniwersalnym wymiarom, a także możliwości sztaplowania oraz składania. Niektóre modele skrzynek na jabłka z tworzywa sztucznego można po opróżnieniu składać oraz układać w stosy, dzięki czemu zyskuje się dodatkowe miejsce w przestrzeniach magazynowych, które można wykorzystać na innym ładunek.

W trosce o owoce na każdym etapie dystrybucji

Skrzyniopalety na jabłka z tworzywa sztucznego to różnego rodzaju pojemniki, które zapewnią świetną ochronę magazynowanym owocom na każdym etapie dystrybucji począwszy od zbiorów w sadzie, a kończąc na transporcie samochodowym, gdzie odbierze je ostateczny klient.

Skrzynki na jabłka mogą różnić się ze względu na wymiary oraz dodatkowe funkcje – dzięki temu każdy znajdzie pojemnik na jabłka, który najlepiej wpisze się w potrzeby jego działalności oraz osobiste preferencje. Ponadto dzięki ich szczególnej żywotności oszczędza na regularnej wymianie uszkodzonych pojemników wykonanych z innych materiałów.