Vitapol – z miłości do zwierząt

Każdy właściciel zwierzęcia zdaje sobie sprawę jak ważne jest jego właściwe odżywianie. Pełnowartościowe karmy, dostosowane do potrzeb żywieniowych różnych gatunków zwierząt, pozwala na utrzymanie naszego zwierzaka w dobrym zdrowiu, bez chorób, bez konieczności odwiedzania weterynarza.

Czym wyróżniają się produkty Vitapolu?

Każda karma zapakowana jest w praktyczne, czytelne opakowania. Produkty opakowane są w kartoniki, pudełka, czy folie o różnych gramaturach. Dzięki okienkom, które zainstalowane są na opakowaniach, klient ma możliwość sprawdzić zawartość przed zakupem. Karmę kupić można w wiaderkach z wygodnym uchwytem, które są bardzo praktyczne w transporcie.

Zalety karmy Vitapol

Produkty tej marki to przede wszystkim wysokiej jakości, urozmaicone składniki. Podział na różne linie produkcyjne sprawia, że karmy te dopasowane są do najbardziej wymagających gatunków zwierząt, a każda z nich ma w sobie coś, co ją wyróżnia na tle innych. Najbogatsze karmy to mieszanka nawet czterdziestu pięciu różnych składników.Wszystkie produkty powstają za pomocą najnowszych technologii, ze starannie wyselekcjonowanych mieszanek ziaren, warzyw i owoców.

Co jeszcze oferuje Vitapol?

Oferta Vitapolu nie ogranicza się tylko do karmy. Marka ta oferuje swoim klientom przeróżne środki , które pozwolą zadbać o higienę pupili i otoczenia. Są to różnego rodzaju żwirki dla kotów, ściółki o rozmaitych zapachach dla gryzoni i królika, łąka kwiatowa dla szynszyli, siano.Oprócz praktycznych i podstawowych rzeczy dla zwierzątek hodowanych w domu w Vitapolu dostaniemy także smakołyki dla nich. Są to różnego rodzaju kolby kukurydzy, sławne smackersy, mixy ziołowe, kule, bloki tłuszczowe. Kolby zawieszane pomogą zwierzętom wyostrzyć pazury lub dzioby, w razie potrzeby.

Gdzie kupić produkty Vitapolu?

Produkty tej marki dostępne są przede wszystkim w internecie, a także w dobrych sklepach zoologicznych. Dostawa odbywa się szybko i sprawnie,. Ceny są bardzo przystępne, a radość naszego zwierzaka bezcenna.