Odchudzanie z dietą doktor Dąbrowskiej

Utrata zbędnych kilogramów jest ogromnym wyzwaniem. Wiedzą o tym ci wszyscy, którzy chociaż raz w życiu próbowali jakiejkolwiek diety. Zmniejszenie masy ciała z pewnością ułatwi odpowiednio dobrany jadłospis, który powinien być właściwie zbilansowany, niskokaloryczny oraz przede wszystkim– smaczny. Już od wielu lat prawdziwym hitem jest dieta doktor Dąbrowskiej, która pomogła pozbyć się nadwagi milionom osób na całym świecie. I chociaż posiada ona równie dużo zwolenników, co przeciwników, to bez wątpienia jest jedną z najbardziej skutecznych diet.

Na czym polega dieta dr Dąbrowskiej?

Niezależnie od tego, czy wybiera się na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej, czy też próbuje jej się na własną rękę, to z pewnością wymaga ona bardzo wielu wyrzeczeń oraz samodyscypliny. Post warzywno-owocowy, bo tak też można na nią mówić, to niesamowicie restrykcyjny jadłospis, który ogranicza spożywaną liczbę kalorii do zaledwie 600 dziennie. To dawka niemalże głodowa, jednak bez wątpienia – skuteczna. Według samej dr Dąbrowskiej post warzywno-owocowy ma za zadanie oczyścić organizm i sprawić, by jego funkcjonowanie znacznie się polepszyło. Pozbycie się szkodliwych i toksycznych substancji wspomaga ludzkie ciało w walce z różnego rodzaju chorobami i problemami zdrowotnymi.

Trzeba jednak mieć świadomość tego, że taka warzywno-owocowa głodówka na dłuższą metę może prowadzić do powstawania szkodliwych niedoborów. Dlatego warto zawczasu odwiedzić lekarza i postarać się o odpowiednią suplementację witamin i składników mineralnych.

Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej

Osoby, które obawiają się, że samodzielne utrzymanie diety może być w przypadku niemożliwe, powinny wybrać się na Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej. To fantastyczny początek odchudzania, który wskaże, jak ma przebiegać dalszy jego proces. Osoby, które udadzą się na tego typu wczasy, mają zapewnioną opiekę najlepszych specjalistów oraz dietetyków. Dzięki temu nie muszą sami martwić się o to, co zjeść, by stracić zbędne kilogramy. Odpowiednio przygotowane jedzenie podawane jest w regularnych porach. Warto również wspomnieć o komfortowych warunkach oraz atrakcyjnych okolicznościach przyrody wśród których wczasy odchudzające będą prawdziwą przyjemnością. Wczasy z dieta dr Dąbrowskiej to fantastyczny pomysł dla osób, które nie mogą pochwalić się silną wolą. Dzięki opiece najlepszych specjalistów mają oni zapewnione wsparcie na każdym etapie odchudzania.