Mama. Z wykształcenia dietetyk. Z zawodu fotograf kulinarny. Z miłości do kuchni nauczyciel sztuki kulinarnej. Propagatorka slow food i sztuki celebrowania życia. Bloggerka kulinarna. Miłośniczka staroci, wsi, gór i morza.

CO ROBIĘ NA CO DZIEŃ:

FOTOGRAFUJĘ

Kilka lat temu zobaczyłam w internecie piękne zdjęcia kulinarne i zapragnęłam robić równie ciekawe. Fotografia od najmłodszych lat była dużą częścią mojego życia, ale dopiero po narodzinach córki zrozumiałam, która gałąź tego zajęcia najbardziej mnie pociąga. Tak zapałałam miłością do fotografii kulinarnej. Wertowałam książki, przeglądałam blogi kulinarne i szukałam kolejnych inspiracji. Zbierałam kolejne rekwizyty i doświadczenia, zarówno kulinarne jak i fotograficzne. Dziś współpracuję z agencją fotografii kulinarnej oraz przygotowuję sesje zdjęciowe na zamówienie. Spełniam się w tym zajęciu i czuję wielką przyjemność w nieustannym rozwijaniu tej pasji.

GOTUJĘ

Fotografia kulinarna wymaga ode mnie przygotowywania tego co będę uwieczniała na zdjęciach, ale to nie jedyna przyczyna dla której spędzam w kuchni większość czasu.Ja po prostu uwielbiam gotować. Już jako mała dziewczynka doskonale się tam odnajdywałam, a kiedy dorosłam to miejsce zyskało jeszcze większą rolę w moim życiu. Przygotowywanie posiłków sprawia mi największą przyjemność kiedy wiem, że moi bliscy będą jedli z apetytem. Dlatego w moim domu każdy z domowników je to co lubi najbardziej. Jedzenie to jedna z największych przyjemności w życiu, dlatego staram się dostarczać jej bliski w dużej dawce.

 

W WOLNEJ CHWILI:

Spędzam czas z moją córką, czytam, podróżuję, odwiedzam targi staroci.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej codzienności to zajrzyj na mojego bloga lub odwiedź mój profil na instagramie.